moda

Z czym łączyć modne kurtki jesienne?

Podczas gdy moda zimowa zmienia się praktycznie co roku, tak można uznać, że ta jesienna jest dość podobna od paru lat – a przynajmniej w kontekście odzieży wierzchniej. Od dawien dawna wszyscy zachwycają się skórzanymi kurtkami. Ramoneski były modne już w latach sześćdziesiątych czy siedemdziesiątych. W tamtych czasach nikt też nie stronił od kurtek dżinsowych, które dziś otrzymały drugie życie i znów rozkochały w sobie wszystkich. Modne kurtki jesienne są zróżnicowane, a zarazem ponadczasowe. Z czym jednak łączyć te poszczególne modele, by stworzyć dla nich piękne tło i je dopełnić?

Propozycja nr w – skórzana ramoneska. Z pozoru wygląda na grubą i ciężką, ale wcale nie musi taka być, gdyż teraz producenci potrafią tworzyć ramoneski ze specjalnych materiałów, którym bliżej do delikatnych i cienkich tkanin. A ramoneska na pewno jest wyborem bardzo stylowym. Doskonale odnajduje się zarówno w typowo dziewczęcych i kobiecych stylizacjach, jak i tych bardziej miejskich bądź nawet rockowych. Można z nią robić dosłownie wszystko – ubierać do różowych spódnic i trampek czy krótkich sukienek i szpilek. Omawiając modne kurtki jesienne, po prostu nie da się nie wspomnieć o tym modelu. Jest on naprawdę wyjątkowy.

Chyba nie ma drugiej tak uniwersalnej kurtki jak ramoneska, jednak jeśli komuś ten wariant nie będzie odpowiadać, najbardziej mu bliska jest dżinsowa katana. Takie denimowe kurtki równie świetnie łączą się z przeróżnymi elementami garderoby. Są klasyką gatunku, którą trzeba mieć w szafie.

Czytaj: zimowe parki damskie jak je nosić?

Możliwość komentowania Z czym łączyć modne kurtki jesienne? została wyłączona