moda

Trendy modowe

Interesujesz się modą i najnowszymi trendami? Chcesz być na bieżąco z wytycznymi prosto z największych wybiegów modowych świata? Planujesz w najbliższym czasie zakup nowej kurtki na wiosnę? Chcesz być modny i stylowy? A może po prostu zastanawiasz się jakie będą najmodniejsze modele kurtek w 2019 roku? Jeżeli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to z pewnością powinieneś zapoznać się z naszym artykułem. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Zima trwa w najlepsze, a jej końca na razie chyba nikt się nie spodziewa. Jeżeli zima to oczywiście temperatura jest bardzo niska, a aura ogólnie nie należy do najbardziej przyjaznych i komfortowych. Jesteśmy zmuszeni ubierać się ciepło, często zakładamy na siebie wiele warstw. Nie oznacza to jednak, że nie możemy wyglądać stylowo i modnie. Jakie kurtki modne są w obecnym sezonie? Z pewnością są to tak zwane puchówki, czyli grube dodatkowo ocieplane kurtki o sportowym i luźnym charakterze.

Najbardziej modne są takie o żywych, wręcz dzikich kolorach: pomarańcz, żółć czy też intensywny róż. Praktycznie w każdym sklepie znajdziemy wiele rodzajów kurtek puchowych, najczęściej spotykaną wersja jest kurtka krótka, ale jest także możliwość zakupu dłuższej wersji takiego odzienia. Kolejnym hitem tego sezonu są wszelkiego rodzaju sztuczne futerka i kożuchy. Tutaj dominują także żywe i rzucające się w oczy kolory. Można powiedzieć, że im bardziej ekstrawagancki look tym jest on bardziej modny. Bardzo stylowym wzorem tego rodzaju kurtek jest panterka, także występująca w kilku wersjach kolorystycznych. Modne są także długie płaszcze ze sztucznym kożuchem inspirowane wschodnią kulturą. Tutaj z kolei dominują raczej kolory stonowane i poważne.

Jeżeli chodzi o kurtki wiosenne to najmodniejszymi modelami w tym sezonie będą dżinsowe i materiałowe ramoneski, a także kurtki ortalionowe inspirowane ulicznym stylem (często oversizowe). Mamy nadzieje, że nieco przybliżyliśmy Wam trendy obowiązujące w bieżącym roku, jeżeli chodzi o ubrania wierzchnie.

Możliwość komentowania Trendy modowe została wyłączona