moda

Moda na jesień

Już niedługo na półkach sklepowych pojawią się nowe kolekcje ubrań. Jaka będzie jesień w modzie i czy spowoduje duże zmiany w naszej szafie, to się dopiero okaże. Czasami moda damska zmienia się drastycznie, czasami wprowadza nowe kroje i kolory. Bywa jednak, że nie ma dużych, szokujących zmian, a trendy wciąż oscylują wokół bezpiecznych i wiecznie modnych pasteli.

Kolekcja jesienna odzieży damskiej zdaje się właśnie być utrzymana w tej kolorystyce. Poza pojedynczymi neonowymi przypadkami, trendy ogólnoświatowe wydają się trzymać tą właśnie kolorystykę. Oczywiście pojawiają się także akcenty długich płaszczy i spodni bryczesów, a czasami falban i spódniczek mini. Kultowa krata i szarości również pozostaną w modzie, tak samo jak chusty i obszerne poncza. Zdaje się więc, że szokujące zmiany nam nie grożą, a zapewne w niejednej kobiecej szafie znajdzie się coś, co wpisze się w nowy sezon modowy.

Cennym nawykiem okazuje się „chomikowanie” starych ubrań, bo moda ostatnich lat zdaje się powracać do przeszłości i odświeżać dawne trendy. Kolekcja jesienna odzieży damskiej może więc nie wymagać dużych zmian w naszych szafach. Wystarczy sięgnąć do nich głęboko i wyciągnąć coś, co było głęboko schowane z nadzieją na powrót do świetności. Uzupełnieniem tych strojów mogą co najwyżej być jakieś nowe dodatki, które odświeżą nieco garderobę. Prawdą jest więc, że moda zatacza koło. Widzimy to co jakiś czas i zdaje się, że nadchodzący sezon jesienny wpisze się w tą zasadę. Nie spieszmy się więc z wyrzucaniem ubrań, które już nie są modne, bo… moda zmienną jest.

Czytaj też: kurtka puchowa jak wybrać najlepszą?

Możliwość komentowania Moda na jesień została wyłączona