moda

Jakiego koloru kurtkę męską wybrać?

Kurtki zimowe męskie są tak powszechne, że trudno spotkać na ośnieżonej ulicy mężczyznę noszącego inny typ okrycia. Jednak, mimo swojej powszechności, różnią się one od siebie bardzo wieloma cechami, zwłaszcza kolorem. Rozwój świata mody sprawił, że w męskiej garderobie mogą zawitać inne barwy niż szary lub niebieski. Jednak wielu facetów ciągle nie jest na bieżąco z najnowszymi trendami i ma problem z doborem odpowiedniego koloru kurtki. Zatem, jakie kolory zimą będą dobrze wyglądały na męskiej części społeczeństwa?

Kurtka o czerwonej barwie

Stereotypy zwykle mówią o tym, że mężczyźni kochają czerwone samochody. Jednak kolor ten nie pasuje jedynie pojazdom, ale również samym ich kierowcom. Czerwone okrycia zawsze dodawały pewności siebie i miały w sobie pewien uwodzicielski, kuszący pierwiastek. Czerwona kurtka idealnie nada się dla każdego zahartowanego, dumnego faceta, dodając mu masy uroku osobistego. Szczególnie w zimie, gdy barwa ta wyróżnia się na tle białych ulic i chodników.

Łagodna zieleń

Dla osób, które nie są na tyle pewne siebie i odważne, żeby ubrać się w czerwone okrycie, dobrym wyborem będzie zielona kurtka. Kolor ten jest łagodny i przyjazny dla oka, wywołując we wszystkich pozytywne wrażenia, a jednocześnie nie jest tak delikatny jak róż, czy beż. Dlatego osoby silne psychicznie, ale o łagodnym i przyjaznym usposobieniu idealnie będą się prezentować w zielonych kurtkach. Nadadzą się one też doskonale na wycieczki do lasów, dzięki temu, że będą dobrze kamuflować użytkownika, a także ewentualne zabrudzenia będą na nich mniej widoczne.

Radosna, żółta kurtka

Wiele sklepów, na przykład brendi.pl, postanowiło łamać stereotypy na temat męskiej mody i zaopatrzyć się w jaskrawe, żółte kurtki. Mężczyzna również może być radosny i energiczny, a dla takich osób trudno o lepszy kolor niż żółty. Ciepły, żywy kolor będzie się dobrze wyróżniał w okresie zimowym i wywoływał znacznie więcej pozytywnych emocji w odbiorcach.

Sprawdź również:

Wiosenne kurtki

Kolekcja kurtek skórzanych 2022

Dzinsowa kurtka damska

Możliwość komentowania Jakiego koloru kurtkę męską wybrać? została wyłączona